Producent artykułów szkolnych i plastycznych


Firma MER plus jako wyłączny importer wyrobów hiszpańskiej firmy Jovi ma przyjemność zaproponować Państwu szeroki wybór artykułów plastycznych sprzedawanych hurtowo. Proponujemy produkty, które wzbudzają kreatywność i umożliwiają tworzenie własnych dzieł sztuki. W naszym katalogu znajdują się farby plakatowe, glina modelarska, ciastoplastolina, trójkątne oraz okrągłe kredki świecowe, kredki drewniane, kredki i farby do malowania twarzy i wiele innych. Firma Jovi to producent artykułów plastycznych i szkolnych, który od samego początku istnienia za priorytet stawia sobie zadowolenie Klientów oraz dostarczanie zróżnicowanego i przede wszystkim bezpiecznego asortymentu.

Jesteśmy przekonani, że importowane przez nas wyroby przypadną do gustu każdemu, kto lubi w kreatywny sposób spędzać czas – również ze swoim dzieckiem. Wszystkie proponowane produkty doskonale sprawdzą się również w przedszkolach i szkołach, w których nauczyciele dbają o artystyczny rozwój swoich podopiecznych. Proponujemy hurt artykułów plastycznych i szkolnych do rysowania, malowania oraz modelowania. Dopełnieniem oferty są akcesoria, takie jak fartuszki, które uchronią dzieci przed ubrudzeniem, pojemniki z blokadą wylania oraz szeroka gama foremek.

Jovi jako profesjonalny producent przykłada wielką wagę do tego, by wszystkie wyroby szkolne odpowiadały na wymagania, stawiane im przez zarówno krajowe, jak i międzynarodowe przepisy. Dzięki temu istnieje pewność, że dostarczane hurtowo przez nas wyroby są w pełni bezpieczne i nietoksyczne. To wszystko sprawia, że oferowanymi akcesoriami mogą cieszyć się zarówno dorośli, jak i dzieci. Zapraszamy do współpracy!

Farby i kredki do malowania twarzy
Które dziecko nie marzy czasem, by chociaż na chwilę poczuć się jak odważny tygrys lub kolorowa rybka? Teraz jest to możliwe, a to wszystko dzięki farbom i kredkom do malowania twarzy Jovi. Produkty te doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju przyjęć z udziałem dzieci i można je wykorzystać do kreatywnej zabawy z najmłodszymi.

Artykuły dla plastyków
W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju artykułów dla plastyków. Proponujemy m.in. farby plakatowe, lakiery wodno-akrylowe (również w wersji świecącej w ciemności), a także akwarele, glinę modelarską oraz pędzelki. Z naszą pomocą w niezbędne produkty może zaopatrzyć się każdy zarówno początkujący, jak i zaawansowany w swoim fachu artysta.

Artykuły dla przedszkoli
Dzieci z natury są istotami niezwykle kreatywnymi, dlatego warto to wykorzystać. Przy organizowaniu im zabaw farby do malowania palcami, kolorowe flamastry, plastelina lub kredki świecowe na pewno sprawdzą się lepiej niż telewizor. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie artykuły dla przedszkoli, potrzebne do tego, by twórczo spędzić czas z najmłodszymi.