Ekspozytor z plasteliną


Praktyczny sposób na zaprezentowanie produktu klientom. Ekspozytor z plasteliną pozwala klientom przyjrzeć się pojedynczej kostce z bliska, a także samodzielnie wybrać interesujące ich kolory. Praktyczne przegródki umożliwiają natomiast utrzymanie porządku oraz odpowiedniej ekspozycji artykułów plastycznych JOVI. Doskonale sprawdza się ustawiony na ladzie, np. obok kasy fiskalnej.

Atrakcyjna ekspozycja i łatwy dostęp do produktu
Trzypoziomowy, plastikowy ekspozytor z plasteliną marki JOVI to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży tego artykułu dla plastyków, szkół czy przedszkoli.

Produkt wyróżnia się pięknymi, żywymi kolorami oraz doskonałą konsystencją. Ta miękka, nietwardniejąca masa do modelowania jest niezwykle przyjemna w dotyku, giętka, lecz niezbyt ciągliwa i jednocześnie bardzo plastyczna, co ułatwia prace manualne małym dzieciom. Wykonane z niej figurki nie ulegają deformacji, a dla dodatkowego zabezpieczenia mogą zostać pokryte werniksem.

W zestawie:

  • • trzypoziomowy ekspozytor z tworzywa sztucznego,
  • • 180 kostek różnokolorowej plasteliny – po 12 szt. z każdego koloru (art. 70S).

Produkt dostępny jest wyłącznie w hurcie – producent artykułów plastycznych i szkolnych JOVI nie udostępnia ekspozytora z plasteliną do sprzedaży detalicznej.