Artykuły dla plastyków

Doskonale wiemy, że czasem trudno jest malującym artystom kupić produkty, które spełnią ich oczekiwania. W końcu aby stworzyć obraz czy jakiekolwiek inne dzieło sztuki, nie wystarczy artystyczna wizja – konieczne jest posiadanie odpowiednich artykułów. Gwarantujemy, że hiszpańska marka Jovi proponuje najlepsze artykuły dla plastyków, jakie istnieją na rynku. Wszystkie z nich spełniają aktualne europejskie oraz międzynarodowe normy oraz posiadają szereg certyfikatów świadczących o ich wysokiej jakości. Obecnie artykuły dla plastyków Jovi są jednymi z najczęściej wybieranych produktów przez wszystkich miłośników kreatywnego spędzania czasu.

Wyposażenie pracowni każdego artysty

Malowanie, rysunek, modelowanie przestrzenne? Jako wyłączny importer produktów marki Jovi proponujemy Państwu artykuły plastyczne dedykowane miłośnikom różnych dziedzin sztuki. Artyści-malarze znajdą w asortymencie m.in. lakier wodno-akrylowy do utrwalenia kolorów, akwarele, pędzelki w różnych kształtach, wykonane z gąbki wałki do farb, pojemniki z blokadą wylania. Dla najmłodszych artystów polecamy farby do malowania palcami oraz kredki i farbki do malowania twarzy. Oferujemy także nietoksyczną glinę modelarską w wielu kolorach, twardniejącą na powietrzu, idealną do tworzenia rozmaitych figur i modeli przestrzennych. W zakresie modelowania proponujemy również gotową do użycia masę papierową, dostępną w opakowaniach o gramaturach 680 i 170 g. Jak sami Państwo widzą, szeroka oferta producenta Jovi umożliwia zarówno stworzenie na płótnie wspaniałego obrazu, jak i wykreowanie dowolnego modelu z profesjonalnej gliny.
Artykuły dla plastyków w hurcie od firmy Jovi dostarczamy do różnego rodzaju sklepów z akcesoriami malarskimi i nie tylko. Jesteśmy zaufanym partnerem handlowym – zapraszamy do współpracy!

Artykuły dla przedszkoliartykuły dla przedszkoli , glina samoutwardzalna brązowa, Jovi, importer Mer Plusart86G_a
Artykuły dla plastyków – Masa plastyczna – glina samoutwardzalna

Masa do modelowania wykonana z gliny, twardniejąca na powietrzu, nie wymaga wypalania. Nadaje się do użytku w czasie zajęć szkolnych lub dla artystów plastyków jako wprowadzenie do rzeźby. Aby masa nie wysychała, należy po użyciu zamknąć w szczelnym pojemniku. Przedmioty wykonane z pasty modelarskiej Jovi można malować farbami Jovi Decor, farbami plakatowymi lub po prostu lakierem w celu zabezpieczenia i nadania połysku figurze.  Występuje w 3 wersjach kolorystycznych: biała, szara, terracotta

Każdy kolor dostępny jest w 3 gramaturach: 250 g, 500 g, 1000 g.

artykuły dla plastyków, artykuły dla przedszkoli, plastelina, jovi
Artykuły dla plastyków – Plastelina

Plastelina jest masą do modelowania, nietwardniejącą. Jest przyjemna w dotyku, bardzo plastyczna i niezbyt ciągliwa. Plastelina Jovi wykorzystuje napełniacz roślinny, dzięki czemu ten sam ciężar produktu posiada o 33% więcej objętości. Inną ważną cechą charakterystyczną plasteliny Jovi jest jej zwiększona plastyczność i niezwykle żywe kolory. Nietoksyczna bezpieczna dla dziecka.

Dostępne gramatury i warianty kolorystyczne:

-kostki 50 g: mix 15 kolorów x 2 kostki, mix 5 kolorów x 6 kostek, 30 kostek w jednym kolorze,

-kostki 150 g: mix 15 kolorów, 15 kostek w jednym kolorze,

-kostki 350 g: mix 15 kolorów, 15 kostek w jednym kolorze (biała, czarna, czerwona)

artykuły dla plastyków, display pędzli okrągłych, pędzle z kucyka pony
Artykuły dla plastyków –  Pędzelki

Wykonane z końskiego włosia „pony”. Doskonale sprawdzają się przy malowaniu farbami plakatowymi, farbami temperowymi, akwarelami itp.
Display zawiera 144 szt. (12 rozmiarów x 12szt).

Pędzle są także dostępne w pojedynczych rozmiarach, 00 – 12, pakowane po 12 szt.

artykuły dla plastyków, display pędzli płaskich, pędzle z włosia świniPędzelki wykonane z włosia świni. Doskonale sprawdzają się przy malowaniu farbami plakatowymi, farbami temperowymi, akwarelami itp.
Display zawiera 108 szt. (9 rozmiarów x 12szt).

Pędzle są także dostępne w pojedynczych rozmiarach, 0-16, pakowane po 12szt.

artykuły dla plastyków, ołówki B, ołówki dla dzieci
Artykuły dla plastyków – Ołówki grafitowe

Ołówki grafitowe trójkątne B MAXI. Wykonane z drzewa cedrowego. Wydajne i łatwe w temperowaniu. Wygodne w trzymaniu ze względu na trójkątny kształt. Bezwonne. Nie pozostawiają śladów na dłoni. Bardzo dobrze zatemperowany pozwala stworzyć precyzyjny rysunek. Opakowanie zawiera 12 szt. 738/12 B lub 2 szt. na blistrze.

artykuły dla plastyków, ołówki B, ołówki dla dzieci

Ołówki grafitowe trójkątne HB. Wykonane z drzewa cedrowego. Wydajne i łatwe w temperowaniu. Wygodne w trzymaniu ze względu na trójkątny kształt. Bezwonne. Nie pozostawiają śladów na dłoni. Bardzo dobrze zatemperowany umożliwia stworzenie precyzyjnego rysunku. Opakowanie zawiera 12 szt. lub 3 szt. na blistrze.

kredki do malowania twarzy, kredki w sztyfcie, malowanie ciała,kredki do twarzyart175
Artykuły dla plastyków – Kredki do malowania twarzy

Łatwo się rozprowadzają, trwale pokrywają skórę nawet w trakcie aktywnej zabawy i w łatwy sposób usuwają się nawilżonymi chusteczkami lub pod wpływem wody z mydłem lub mleczka kosmetycznego. Można je temperować.  Kredki są bezpieczne, nietoksyczne, zawierają barwniki kosmetyczne łagodne dla skóry.
Dostępne w opakowaniu 5 i 10 kredek po 5,6 g.

art191UKredki do makijażu w sztyfcie, posiadają bardzo przyjemną teksturę i są odporne na ciepło. Bardzo wygodne w użytkowaniu, mają wykręcany wkład, który ułatwia i zapobiega brudzeniu się w trakcie malowania. Można ostrzyć.
Produkt wykonany z pigmentów kosmetycznych, idealnych dla skóry, a więc BEZPIECZNY. Łatwo zmywa się z buzi.
Przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia.

Dostępne warianty kredek w sztyfcie po 5,5 g:

kredki do malowania twarzy, kredki w sztyfci, malowanie ciała,kredki do twarzyart192Display zawiera 30 kredek w 6 kolorach (6 x 5 szt). Kolory kredek tak jak na zdjęciu. Art. 193,      Art. 192

kredki do malowania twarzy, kredki w sztyfci, malowanie ciała,kredki do twarzyKredki na blistrze w 6 kolorach. Art. 191

kredki do malowania twarzy, kredki w sztyfci, malowanie ciała,kredki do twarzyKredki na blistrze w 3 kolorach. Art. 197

kredki do malowania twarzy, kredki w sztyfci, malowanie ciała,kredki do twarzyKredki na blistrze w 3 kolorach. Art. 198

art191UKredki do makijażu w pojedynczych kolorach, 5 szt. w opakowaniu. Dostępne kolory: biały, żółty, czerwony, zielony, granatowy, czarny, pomarańczowy, różowy, brązowy, moro, niebieski, fioletowy. Zapraszamy również do zapoznania się z farbami do malowania twarzy